Společnost

Po vašem
boku

Efektivita, bezpečnost a komfort. Hodnoty, které promítáme do našich produktů a služeb určených nejen pro práci, ale i k volnočasovým aktivitám. Vždy komplexně, odborně a s profesionálním přístupem.

Služby

Komplexní portfolio služeb

KORUS, to nejsou jen produkty a služby. Je to neustálý progres, optimalizace, efektivita, jistota, komfort a profesionalita. Naší hlavní hodnotou je komplexnost, kterou vkládáme do všeho, co děláme.

Optimalizace produktů a procesů

Předložíme individuální návrh řešení, zefektivníme procesy a aplikaci produktů. Vše na základě auditu vašeho prostředí a analýzy vašich potřeb. Seznámíme vás s aktuálně platnou legislativou. Ušetříte čas i náklady a potenciální rizika minimalizujete.

Profesionální zákaznický servis

Nejsme pouhým dodavatelem. Jsme také vaším partnerem, na kterého se můžete vždy obrátit. Proškolený personál zákaznického servisu vám poskytne odborné poradenství a praktickou pomoc. Při jakémkoliv technickém či provozním problému.

Vlastní vývoj a neustálá inovace

Kontinuálně se posouváme. Investujeme do neustálého vývoje a inovace vlastních produktů, služeb a technologických platforem. Splňujeme nejen nejnáročnější individuální požadavky, ale i přísné legislativní podmínky.

Široké portfolio kvalitních produktů

V našem sortimentu naleznete pracovní oděvy, ochranné pracovní prostředky, lepicí pásky, brusivo, obalový materiál, průmyslové utěrky, textil a další. Vyvíjíme produkty pod vlastní značkou, v níž se setkává znalost praxe, odbornost a vysoké standardy.

Pohodlný B2B portál

Vše pohodlně na jednom místě. Od toho tu je KORUS portál, který slouží k rychlému a jednoduchému výběru z našeho katalogu. Stejně tak je využíván k následnému objednání všeho potřebného a pro přehledný reporting dle vašich požadavků.

Zakázková výroba

Zajišťujeme také zakázkovou výrobu, přesně na míru vašim individuálním požadavkům. Díky naší testovací laboratoři a oddělení technické podpory vyjdeme vstříc i nejnáročnějším přáním. Ať už jde o kvalitu, typ, účel či další specifické parametry.

Optimální logistika

S námi máte jistotu, že své zboží dostanete vždy v nejkratší možné lhůtě. Díky možnosti zřízení konsignačních skladů či využití našeho nového logistického centra tak nedojde k prodlení, které by se negativně promítlo do fungování vaší firmy.

Univerzální potisk

Od kusových zakázek až po velké série. Přizpůsobíme se vašim potřebám na materiál, účel a typ potisku. Zhotovíme výšivky, nášivky, reflexní prvky a doplňky. Zajistíme transferový potisk, sítotisk, lithotransfer, flex, sublimaci nebo digitální potisk.

Dykeno

Produkty DYKENO

Kvalitní produkty naší moderní a dravé značky. Splní vaše nejnáročnější požadavky na ochranu při práci, komfort i design.

Spojení pohodlného nošení a bezpečnosti zároveň. To je DYKENO Work & Safety. Produkty, které chrání při práci a splňují nejen legislativní požadavky (BOZP), ale také se dobře nosí. Kvalita, design, funkčnost a zachování ergonomie do každého prostředí, ať pracujete venku nebo ve vnitřním provozu.

Produkty DYKENO WORK&SAFETY

Kompletní ochranné a pracovní oděvy, pracovní rukavice, ochrana zraku, sluchu a dýchání pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

DYKENO Tech prináša inovácii do vašej výroby. Technické produkty vytvorené na základe skúseností a testovania priamo v technologických prevádzkach, overené v praxi a podložené dlhoročnými skúsenosťami. Vyvíjame produkty, ktoré uľahčujú výrobu v každom odvetví a v každodennej prevádzke.

Produkty DYKENO TECH

Lepicí pásky, průmyslové čištění, brusivo i nástroje a nářadí do zakázkové i sériové výroby v různých průmyslových odvětvích.

DYKENO Premium je zárukou TOP kvality a designu. Oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle, ať už ve volném čase nebo v práci. Základem značky DYKENO Premium je funkční oblečení a produkty, které mají mnohostranné a praktické využití.

Produkty DYKENO PREMIUM

Volnočasové oblečení a doplňky, které spojují pohodlí, funkčnost, atraktivní vzhled a styl.

Průmysl

Napříč odvětvími

Naši obchodní partneři

O NÁS

Rozumíme vysokým nárokům

Vyvíjíme a dodáváme pracovní oděvy a ochranné pracovní prostředky, průmyslové materiály pro práci, ochranu a provoz za dodržení přísných legislativních podmínek. Stejně tak dodáváme i oděvy vhodné pro volnočasové aktivity. Spojujeme efektivitu s bezpečností a komfortem. Neustále inovujeme, posouváme své limity. Vyjdeme vstříc i vašim nejnáročnějším přáním. Můžete se na nás spolehnout, od profesionálních produktů, přes servis až k zákaznické podpoře. Jsme tu pro vás po celou dobu.

01

Jsme společnost s 25letou historií.

02

Spolupracujeme s více než 200 mezinárodními společnostmi.

03

Máme více než 5000 produktů a portfolio neustále rozšiřujeme.

naše historie

Dvě desetiletí zkušeností

Dodáváme vám vše potřebné pro práci již 25 let a s každým milníkem posouváme i naše limity a standardy.
Míříme neustále vpřed, ať máte k dispozici vždy inovativní produkty i služby.

2022

Otevření nového logistického centra

2021

Otevření nového zákaznického centra

2020

Rebranding produktů značky KORUS na DYKENO

2020

Expanze do Maďarska

2019

Spuštění B2B portálu

2016

Expanze na Slovensko

2014

Rozšíření skladových kapacit

2012

Uvedení vlastní značky KORUS na trh

2011

Rozšíření portfolia o kategorii průmyslového čištění

2009

Získání certifikace ISO 9001

2006

Vznik společnosti
KORUS EU a.s.

2005

Rozšíření portfolia o kategorii brusných materiálů

2004

Rozšíření portfolia o kategorii průmyslových pásek

2001

Rozšíření portfolia o kategorii obalových materiálů

1994

Zahájení distribuce ochranných pracovních pomůcek

neustále rosteme

Kvalita bez hranic

Dodáváme naše produkty a poskytujeme služby i mimo Českou republiku.
Nejen efektivitu, bezpečí, ale také komfort pociťují díky naší komplexní péči daleko za hranicemi.

Počet produktů 2000–2022

Počet zaměstnanců 2000–2022

Skladová plocha 2000–2022

PŘIDEJTE SE DO NAŠEHO TÝMU

Buďte nenahraditelným členem stabilní české společnosti s 25 lety zkušeností.

využijte programu pro naše obchodní partnery

Staňte se naším obchodním partnerem a získejte mnoho zajímavých výhod.