KORUS EU a.s. - česká společnost s dlouholetou tradicí

Těžíme z letitých zkušeností svých zaměstnanců, kteří hledají pro potenciálního i stávajícího zákazníka to nejlepší řešení.

NAJDEME PRO VÁS ŘEŠENÍ

Podporujeme úspěchy našich obchodních partnerů, kterými jsou společnosti a mnoho významných firem z různých oborů, od automobilového průmyslu přes letecký, strojírenský až po stavebnictví či energetiku.

Česká značka výrobků do všech odvětví průmyslu

„Značku tvoří lidé“

Každá nová zakázka je výzvou, každý nový požadavek ze strany zákazníka je hnacím motorem.

Zaměření společnosti

ozubene-kolo Vývoj vlastních výrobků a jejich technologických platforem pro aplikace v oblasti bezpečnosti práce, lepení, broušení a čištění. KORUS platformy jsou zárukou komfortu, bezpečnosti a specifických uživatelských vlastností.
zarovka Inovace technologických postupů použitím nových materiálů.
zarovka Bezpečnost zaměstnanců na pracovišti.
zarovka Výroba a distribuce ochranných pracovních pomůcek, brusných materiálů, průmyslových lepicích pásek, obalových materiálů a průmyslových utěrek.

Vize

„Produktovou inovací a vysokou odborností našeho týmu se chceme stát jasnou volbou zákazníků.“

Mise

„Dlouhodobě přinášíme našim zákazníkům efektivitu do výroby a provozu díky odbornému řešení a komplexní podpoře jejich práce.“

korus-about

Záruka kvality

záruka kvality

Klademe důraz na dodržování evropských standardů a sledování nových trendů v souladu s výrobně-technologickými požadavky zákazníka. Společnost je pravidelně certifikována podle mezinárodních norem ISO 9001:2009 Systému řízení jakosti.

Díky investici do výzkumu a vývoje jsou naše produkty srovnatelné se špičkovými zahraničními značkami.