Obchodní zástupce – KORUS EU a.s.

Obchodní zástupce - KORUS EU a.s.

Uchazeče hledáme pro regiony: Louny / Chomutov / Žatec /Most / Teplice / Ústí nad Labem

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• znalost práce na PC, řidičský průkaz
• prezentační a vyjednávací dovednosti silnou osobnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
• připravenost pro aktivní práci v terénu, chuť se vzdělávat
• výhodou praxe na pozici obchodníka, znalost technických aplikací vítána
• vhodné pro absolventy

Nabízíme:
• zázemí zdravé a stabilní společnosti
• automobil, telefon, notebook
• zajímavé finanční ohodnocení, motivační program, osobní benefity
• mladý, dynamický kolektiv
• možnost seberealizace, podíl na tvorbě strategie a vývoje společnosti

Náplň práce:
• B2B obchodování v oblasti: ochranných pracovních pomůcek, broušení, balení, lepení, čištění
• podpora stávajících i nových akvizic v rámci obchodních partnerů
• budování značky a prodejní sítě
• reprezentace společnosti a firemní kultury
• hledání nových příležitostí na trhu

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Ústecký kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel:

KORUS EU a.s.

Kontaktní osoba:

Dana Jaklová

Adresa:

29. srpna 792, 44101 Podbořany, Česká republika

Telefon:

411 135 108